Autor: John Stephens
Loomise Kuupäev: 28 Jaanuar 2021
Värskenduse Kuupäev: 1 Mai 2024
Anonim
4. juuli Forzathoni näpunäited: võita # 45 lendav sisalik 911 GT3 RSR, Chevelle SS HE + Veel - Artiklid

Sisu

4. juuli spetsiaalne Forzathon pakub võimalust võita kaks uut autot, 170 000 krediiti, 55 000 XP ja kolm ratastüüpi.

Neid väljakutseid saab täita ainult 4. juulil, kuid saate neid kiiresti välja tõmmata ja võita kaks autot, krediiti ja XP-d. Wheelpins võib võtta veidi kauem aega, sest peate täitma online-seikluse.

Ülejäänud väljakutsed on vallasrežiimis ja te saate neid täita neljas võidusõidus ja mõnel minutil vabakutsel. Nende kahe sündmuse puhul peate kasutama teatud autoklasse, kuid te ei pea kasutama üht konkreetset autot.

Siin on neli väljakutset, mis on osa neljandast neljandal Forzathonil, mis kestab nädala lõpus. Te võite võita 1970. aasta Chevelle SS Horizon Editioni ja # 45 Flying Lizard 911 GT3 RSR, mis on neljandas mängus väärt 20 kuni 30 minutit.

• Tee vabadus - 3 võistlust klassikalises lihases, et võita '70 Chevelle Super Sport HE ja 50 000 CR
  • Get Together - täitke online-seiklus, et võita 3 rattapaari
  • Õhku lõhkemine - Tehke 20 Ultimate Air Skillsit, et võita # 45 lendava sisaliku 911 GT3 RSR
  • Rallying Cry - täitke võistlus klassikalises ralliautos, et saada 55 000 XP ja 120 000 CR

Ükski neist ei ole eriti keeruline, sest peate neid lihtsalt täitma, selle asemel et neid võita.

Te võite muuta maanteevabaduse väljakutse kiiremaks, kui kavandate kolm ringi ühe ringi, mis lühendab selle lõpuleviimise aega. Veenduge, et valite nende kolme võistluse jaoks klassikalise lihaste auto. Kõik selle kategooria autod teevad, kuid soovitame vähemalt A-taseme autot.

Rallying Cry jaoks tuleb valida ükskõik milline klassikaline ralliauto ja seejärel lõpetada võistlus. Blueprint rassist ja seadke see ühte ringi. Te ei pea võita, nii et lihtsalt mine meie juurde ja nautige lõbusalt. Sul on varsti 120 000 krediiti, mis on rikkamad ja tõenäoliselt tõstis ühe taseme tänu 55 000 XP sissevoolule.

Üleskutse Get Together on ainult võrgus, nii et peate selle ühe avamiseks kulutama veidi rohkem aega ja vaeva. Wheelspins on kena, kuid kui teil pole seda 24-tunnise perioodi aega, siis see vahele jätta.

Kuidas teha Ultimate Air Skills

Siin saate minna Ultimate Air Skills'i jaoks Forza Horisontis 3.

Sest õhku väljakutse, peate saama 20 Ultimate Air oskusi. Sa pead lihtsalt saama korraliku õhu. Suunduge ühte nendest kolmest kohast ja kiirustage.

Liivadüünid, ehitusala või paadi vrakk on kõik suurepärased kohad selle väljakutse jaoks. Ultimate Air Skills'i hankimiseks on palju võimalusi. Neist 20 neist autos ja sa võidad # 45 Flying Lizard 911 GT3 RSR.

Selle väljakutse täitmiseks on teil 4. juuli lõpuni päev. Kui plaanite seda õigesti ja Blueprint kaks rassilist, siis on sul võimalik täita enamik sellest Forzathonist umbes 20–3minuteses.

Kui juhtub, et teie Galaxy 10 5G on oma üteeme kautajaliidee vaikerakenduega probleem, mi pidevalt krahhib, võivad elle põhjutada mitmed tegurid. Näitame teile, kuida eda viga para...

Teie Huawei P30 on nii tarkvara kui ka riitvara oa erakordne eade. iiki on mõningaid juhtumeid, ku vead või probleemid võivad ilmneda ilme põhjueta. Kui olete kõik tarkvara p&...